Biography


Dünyaca ünlü pop ve rock şarkılarını Türk sazlarıyla alaturka bir tarzda yorumlayarak müzik piyasasına farklı bir giriş yapan grup bu albümden “English Man In New York” ve “Can’t Take My Eyes of You” şarkılarına klip çekti. “Local Strangers” albümünün başarısı satış rakamlarına da yansıdı ve albüm, 1 yılda 130.000,toplamda ise şimdiye kadar 900.000 kopya satışına yaklaştı.
2009 ‘da Japonya’nın Kyoto kentinde düzenlenen “Asia, Arabia, Africa, Entertaiment Ininitiative Konferansın”da konuşmacı olarak yer alan grup ayrıca 2009 Güney Afrika’da Dünya Turizm Kongresi, 2009 İstanbul’da Dünya Basın Kongresi, G.Kore’de 2012 EXPO fuarı, Avustralya ,Almanya,İspanya,Makedonya,Bulgaristan,Yunanistan,İtalya, Fas, Dubai’de ulusal radyo ve televizyon müzik festivalleri headliner grubu olarak konser vermekle birlikte Türk sazlarını ve kültürünü yurtdışına tanıtma konusunda öncü sanatçılar arasında yerini aldı.
11 yılda 800’ün üzerinde konser veren grup, yeni yapacağı yerli ve yabancı düet projelerle müzik ahengini hayal ettiği noktaya taşımayı hedefliyor.

CHANDELIER

You can listen to Single

LOCAL STRANGERS

You can listen Full Album's Songs

JUST FEEL

You can listen Full Album's Songs

ART-IST

You can listen Full Album's Songs

DOLAPDERE-MIX

You can listen Full Album's Songs