The Soul Production that was promoted in July 2012 by Gökay Süngü is a product of 15 years of experience. The Soul Production conducts advanced departments and international projects all around the world. These projects have been featured by world media. Our catchword is ”Humans can’t be without a soul, and the soul can’t be without a dream.”

“Yaratıcılığın Tecrübe ile Buluştuğu Eşsiz Proje Evi!..” Var olmanın gerekliliği “Hayaller…”, hayallerin gerekliliği “Ruh…” Her aşamasında birbiri ardına tasarlanması gereken “Projeler…” Kısa sürede genişlettiğimiz hizmet yelpazemiz ve sektöre getirdiğimiz yaratıcı yaklaşımla, hizmet kalitemizi her geçen gün daha ileri bir noktaya taşıyarak sektördeki yerinin sorumluluğunu kaybetmeden, yenilenerek, teknolojik ve güncel gelişmeleri atlamadan, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, hizmet verdiğimiz her alanda uzman,yetenekli ve özgün ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlı bir şekilde, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dünya standartlarında sonuç odaklı iş üretmeyi ilke edinen ve bu ilkelere bağlı vizyonda genç, dinamik ve yeniliklere açık bir aileyiz. Sizleri de ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız...

2005 - 2012

UNDERRIPE

Many international events and music productions have taken place to guide the installation of The Soul Production.

HAMDIK

The Soul Production'ın kurulumuna rehberlik etmek için birçok uluslararası etkinlik ve müzik prodüksiyonu gerçekleştirildi.


2012 - 2020

RIPE

The Soul Production was founded. Very important events and organizations were organized with world-famous brands and companies. We also organized concerts with album work with many important World Stars.

PİŞTİK

The Soul Production kuruldu. Dünyaca ünlü markalar ve şirketlerle çok önemli etkinlikler ve organizasyonlar düzenlendi. Ayrıca, birçok önemli Dünya Yıldızıyla albüm çalışmaları yapılarak konserler düzenlendi.


2020 - NOW

BURN

We continue projects that will envy the world with all our experience and knowledge..

YANIYORUZ

Tüm deneyim ve bilgi birikimimizle dünyayı kıskandıracak projelere devam ediyoruz.SINCE 2012
36

PROJECTS


254

HAPPY CLIENTS


8

YEARS OF EXP.


16

COUNTRY OF WORK