DOLAPDERE BIG GANG ve İREM DERİCİ’ den MUHTEŞEM SÜRPRİZ…

10 Şubat 2019
admin

küçük_YATAY PLAZMA 4K UHD_kck

“BU ŞARKILARI HiÇ DUYMADINIZ”

 

Mart ayının ilk konseri Jolly Joker Beyoğlu’nda

 

 

 

Dolapdere Big Gang, sevenlerine büyük bir sürpriz yapıyor, bu düzenleme ve enerjisiyle hiç duymadığınız şarkılar İrem Derici’nin güçlü sesi ile birleşiyor. Yeni single ilk kez Jolly Joker Beyoğlu’nda.

 

Birbirine zıt görünen Doğu ve Batı eğlence anlayışlarını, kusursuz icraları ile bir araya getiren ve tüm müzik otoritelerince milenyumun ilk 15 yıllık diliminin en dikkat çekici projelerinden biri olduğu ifade edilen Dolapdere Big Gang, dünyaca ünlü pop ve rock parçalarına Klasik Türk Müziği sazlarıyla kattıkları yorumlarla Sting, Depeche Mode, Madonna, Michael Jackson, REM, Gloria Gaynor, Simply Red gibi dünya devlerinin şarkılarını tüm Dünya’yı hayran bırakacak tarzda çalmakta.

 

İlk üç stüdyo albümlerinde grubun vokalisti olan Emir Yeşil’in tekrar geri dönmesiyle serüvenlerine bir yenisini daha ekleyen grup, Sürpriz isimler ile ses getiren performanslar sergilemeye devam edecek.

 

İrem Derici ile Sürpriz yeni bir single ile ortalığı kasıp kavuracak Dolapdere Big Gang, Sezonun ilk konserin için Jolly Joker Beyoğlu sahnesinde İrem Derici ile sevenlerine unutulmaz bir müzik şöleninin kapılarını açıyor.

 

Şimdiden heyecanını sosyal medyada sevenleri ile paylaşan İrem Derici “Dolapdere Big Gang ile aynı sahnede olacağım için sabırsızlanıyorum” dedi. Gecenin performansının çok yüksek olacağını, sürprizlere hazır olmalarını müjdeleyen sempatik sanatçı “çıkın çıkın gelin” dedi.

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.